سامانه جامع دوره های آموزشی مهارتی و دانش بنیان (LMS)

۱۳۹۶/۰۶/۰۱ by in category سامانه های اتوماسیون with ۰ and 2

دفتر آموزشهای مهارتی و دانش بنیان از فروردین ماه ۱۳۹۵ در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی راه اندازی گردیده است.

هدف از راه اندازی این واحد ارائه آموزش های حرفه ای و منطبق با نیازهای بازار کسب و کار، مهارت افزایی و آماده سازی دانشجویان و کلیه متقاضیان برای ورود به بازار کسب و کار میباشد.

دوره هایی که توسط این واحد برگزار میگردند به صورت کاملا عملی میباشد و در نهایت شرکت کنندگان به شیوه های استفاده از این آموزشها مسلط میشوند.

سامانه جامع دوره های آموزشی مهارتی  و دانش بنیان یا LMS دنیای نو بخش دیگری از سیستم اتوماسیون آموزشی دفتر آموزشهای مهارتی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز است.

این سامانه شامل بخش های کاربری جداگانه ویژه اساتید و دانشجویان میباشد.

در بخش دانشجویی امکان مشاهده برنامه هفتگی، دریافت کارت آزمون، مشاهده نمرات و کارنامه کلی و بخش مدیریت تکالیف دانشجویان است.کلیه اطلاعیه ها و اخبار مورد نیاز دانشجویان بصورت عمومی از طریق صفحه نخست این سامانه در اختیار دانشجویان و اساتید قرار میگیرد.

از دیگر بخش های این پروژه سیستم کتابخانه مجازی میباشد که هنوز تکمیل نشده است.

در بخش کاربری اساتید امکان محول کردن پروژه و تمرین به دانشجویان، ثبت نمرات و مشاهده اعتراضات دانشجویان به نمرات وجود دارد.

از طریق بخش مدیریت تکالیف استاد میتواند به هر یک از دانشجویان بصورت اختصاصی پیام ارسال کند و نقاط ضعف و قوت تمرینات هر دانشجو را گوشزد نماید.

این سیستم به دلیل ورود همزمان تعداد زیادی دانشجو در یک زمان مشخص (مخصوصا در دوره امتحانات و زمان های ارسال پروژه ها)، بسیار سبک طراحی شده است و ضمنا از سروری خاصی استفاده شده که بتواند بیش از ۵۰۰۰ ورود همزمان را مدیریت کند به گونه ای که هیچ اختلالی در این زمانها برای سایت بوجود نیاید.

اطلاعات آماری پروژه

  • درصد پیشرفت پروژه
  • میزان رضایتمندی کارفرما پس از یکسال از تحویل
  • مجموع گزارشات خرابی جزئی
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به بهنود حسینی رضی میباشد.